
4,60 ₴
Минимальный заказ — 400 шт.
Минимальная сумма заказа на сайте — 800 ₴
Кількість в ящику - 400шт.
мінімальний замовлення-1 ящ
Внутрішній розмір, мм: 125 * 125
Зовнішній розмір, мм: 141 * 144
Обсяг, мл: 500
Повна висота, мм: 82
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Универсальное |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Прозрачный |
| Объем | 0.5 л |
| Длина | 144 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Высота | 82 мм |
| Производитель | РосанПак |