

1 765 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Це практичне та зручне рішення для сервірування, зберігання та транспортування продуктів харчування.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання | Одноразові |
| Діаметр | Ø 45 см |
| Колір | Сріблястий;Золотистий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Розміри | 45 см |
| Тип | Підкладка під торт |
| Тип постачання | Набір |
| Ширина | 45 см |