
2 300 ₴
Мінімальне замовлення — 500 шт.
Внутрішній розмір -125*125 мм
Зовнішній розмір - 141*144 мм
Висота - 82 мм
Обєм - 500 мл
Кількість в упаковці - 500 шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 500 л |
| Довжина | 144 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 82 мм |
| Виробник | Айтекс |