

380 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Підкладка під торт-картонна ламінована під кондитерські вироби.
Двостороння, з одного боку "золото", з іншого - "срібло".
Підкладка дуже зручна у використанні, жиростійка, практична. д-25 см
Це практичне та зручне рішення для сервірування, зберігання та транспортування продуктів харчування.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Використання | Одноразові |
| Діаметр | Ø 25 см |
| Колір | Сріблястий;Золотистий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Картон |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Розміри | 25 см |
| Тип | Підкладка під торт |
| Тип постачання | Набір |
| Ширина | 25 см |