
11,60 ₴
Мінімальне замовлення — 300 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Внутрішній розмір - 219*111*70 мм
Зовнішній розмір - 239*131*72 мм
Об'єм - 1390 мл
Форма - прямокутна, кришка в комплекті
Кількість у ящику - 300 шт
Кришка прозора на внутрішніх засувках, міцно тримається на основі. Застосовується для тортів, рулетів
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 300 шт. |
| Об`єм | 1390 мл |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 72 мм |
| Виробник | РосанПак |
| Країна виробник | Україна |