
2,80 ₴
Мінімальне замовлення — 700 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Розмір - 155*151 мм
Висота - 79 мм
Об'єм - 1440 мл
Форма - квадратна , кришка - суцільна
Кількість в ящику - 700 шт
БОПС - біаксіальноорієнтована полістирольна плівка, полімерний матеріал для створення одноразової упаковки. Такі контейнери забезпечують не тільки міцність та стійкість, але й відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Є ідеальним рішенням для пакування, зберігання та подання продуктів різного призначення.
Матеріал контейнера тягнеться у двох напрямках, що робить його міцним та стійким. Полістирол - це вид пластику, який часто використовується для одноразової упаковки завдяки своїй легкості та здатності зберігати форму
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Лоток |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Полістирол |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 700 шт. |
| Об`єм | 1440 мл |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 79 мм |
| Виробник | Инпак |
| Країна виробник | Україна |