
4,60 ₴
Мінімальне замовлення — 400 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Кількість в ящику - 400шт.
мінімальний замовлення-1 ящ
Внутрішній розмір, мм: 125 * 125
Зовнішній розмір, мм: 141 * 144
Обсяг, мл: 500
Повна висота, мм: 82
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 0.5 л |
| Довжина | 144 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 82 мм |
| Виробник | РосанПак |