
6,16 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Коробка для піци біла 250х250х35 мм 50 шт
Біла картонна коробка для піци розміром 250×250×35 мм, виготовлена з картону Т-22 профіль Е – практичне рішення для пакування, зберігання та транспортування піци та інших гарячих страв. Виготовлена з міцного харчового картону білого кольору, вона забезпечує надійний захист продукту, зберігає тепло та форму. Коробка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття. Підходить для професійного використання в піцеріях, кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також для доставки, фуршетів, пікніків, корпоративів та масових заходів.
Характеристики:
Тип: коробка для піци
Матеріал: картон Т-22 (профіль Е)
Колір: білий
Розмір: 250×250×35 мм
Кількість в упаковці: 50 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 35 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для продуктів |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 250х250х35 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |