
106,80 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Пакет фасувальний Богатир 14х32 см 850 шт прозорий поліетиленовий пакет
Прозорий фасувальний пакет Богатир розміром 14×32 см, товщиною 6 мкм — практичне рішення для пакування, зберігання та транспортування продуктів харчування та інших дрібних товарів. Виготовлений з міцного харчового поліетилену, він забезпечує надійний захист вмісту від пилу, вологи та забруднень, легкий, гігієнічний, безпечний, не потребує миття. Ідеально підходить для фасування випічки, снеків, сухофруктів, горіхів, цукерок, печива, дрібних овочів та фруктів. Підходить для використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, магазинах, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: фасувальний пакет
Бренд: Богатир
Розмір: 14×32 см
Товщина: 6 мкм
Колір: прозорий
Кількість в упаковці: 850 шт
Матеріал: поліетилен (харчовий)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 850 шт. |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Товщина | 6 мкм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 14х32см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Довжина/Об'єм | 32 см |