
35 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Пакет паперовий кутик крафтовий 90х200 мм 100 шт
Крафтовий паперовий пакет-кутик розміром 90×200 мм – практичне та екологічне рішення для пакування, зберігання та транспортування продуктів харчування. Виготовлений з міцного крафт-паперу натурального коричневого кольору, форма кутик забезпечує зручність наповнення та герметичність. Пакет легкий, гігієнічний, безпечний для навколишнього середовища, не потребує миття. Підходить для пакування випічки, снеків, сухофруктів, горіхів, цукерок та інших продуктів. Ідеальний для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: паперовий пакет-кутик
Матеріал: крафт-папір
Колір: крафтовий (бурий)
Розмір: 90×200 мм
Кількість в упаковці: 100 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети для продуктів |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 90х200 мм |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість одиниць | 100 |
| Повноколірна | Так |