
340,75 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Паперовий пакет з ручкою, крафт
Розмір - 380*320*150 мм
Упаковка - 50 шт
| Основні | |
|---|---|
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 380 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повноколірна | Так |