
604,55 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Контейнер з алюмінієвої фольги (довгий), LF -815 (Аналог 62)
Зовнішній розмір, мм: 218х113
Ширина дно, мм: 183х78
Повна висота, мм: 54
Обсяг, мл: 900
Кількість в упаковці, шт: 125
Підходить кришка LF- 815
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 0.9 л |
| Довжина | 218 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 54 мм |
| Країна виробник | Україна |