

445 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Коробка для піци біла 350х350х35 мм 50 шт
Біла картонна коробка для піци розміром 350×350×35 мм, виготовлена з картону Т-22 профіль Е – практичне рішення для пакування, зберігання та транспортування піци та інших гарячих страв. Виготовлена з міцного харчового картону, вона забезпечує надійний захист продукту, зберігає тепло та форму. Коробка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття. Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, піцеріях, кейтерингу, HoReCa, а також для доставки, фуршетів, пікніків, корпоративів та масових заходів.
Характеристики:
Тип: коробка для піци
Матеріал: картон Т-22 (профіль Е)
Колір: білий
Розмір: 350×350×35 мм
Кількість в упаковці: 50 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 35 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробка для піци |
| Кількість в упаковці | 50 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 350х350х35 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Повноколірна | Так |