

17,65 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Підкладка для торта квадратна 450х450 мм золото срібло 100 шт картонна підставка для кондитерських виробів
Квадратна картонна підкладка для торта розміром 450×450 мм у золотисто-сріблястому кольорі – практичне рішення для сервірування, зберігання та транспортування великих квадратних тортів, тістечок та інших кондитерських виробів. Виготовлена з міцного харчового картону, вона забезпечує надійну фіксацію виробу, запобігає деформації та забрудненню. Підкладка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття та ідеальна для використання в кафе, барах, ресторанах, кондитерських, кейтерингу, HoReCa, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах, весіллях та масових заходах.
Характеристики:
Тип: квадратна підкладка для торта (картонна підставка)
Розмір: 450×450 мм
Колір: золото / срібло
Кількість в упаковці: 100 шт
Матеріал: харчовий картон
Призначення: для квадратних тортів, тістечок, кондитерських виробів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Підкладка для тортів |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Картон |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 100 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 45 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип постачання | Набір |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Використання | Одноразові |
| Основні | |
| Кількість в упаковці | 100 |