
293 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Підкладка під торт посилена
Діаметр 450 мм, товщина 3 мм
Виготовлена з палітурного картону + капостоківський картон
Не промокає
Упаковка для сервірування, зберігання та транспортування продуктів харчування.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання | Одноразові |
| Діаметр | Ø 45 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Розміри | 45 см |
| Тип | Підкладка під торт |
| Тип постачання | Набір |
| Ширина | 45 см |