
587,50 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Коробка для піци крафтова 400х400х40 мм 50 шт
Крафтова картонна коробка для піци розміром 400×400×40 мм, виготовлена з картону Т-22 профіль Е – практичне рішення для пакування, зберігання та транспортування великої піци (сімейної) та інших гарячих страв. Виготовлена з міцного харчового крафт-картону бурого кольору, вона забезпечує надійний захист продукту, зберігає тепло та форму. Коробка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття. Підходить для професійного використання в піцеріях, кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також для доставки, фуршетів, пікніків, корпоративів та масових заходів.
Характеристики:
Тип: коробка для піци
Матеріал: картон Т-22 (профіль Е)
Колір: крафтовий (бурий)
Розмір: 400×400×40 мм
Кількість в упаковці: 50 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для піци |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 40 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробка для піци |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 400х400х40 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |