

2 605 ₴/ящик
Упаковка дно біле пластикове 390х290 мм 100 шт (7444)
Біле пластикове дно (контейнер) для упаковки продуктів розміром 390×290 мм (внутрішній), зовнішнім 400×301 мм – практичне рішення для зберігання, сервірування та транспортування великих об'ємів продуктів харчування. Виготовлене з міцного харчового пластику білого кольору, воно забезпечує надійний захист вмісту, легке, гігієнічне, безпечне, не потребує миття. Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: дно упаковки (контейнер)
Матеріал: пластик (харчовий)
Колір: білий
Внутрішній розмір: 390×290 мм
Зовнішній розмір: 400×301 мм
Кількість в упаковці: 100 шт
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Лоток |
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тарілки |
| Розміри | 390х290 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Декорування | Однотонні моделі |