
8,55 ₴
Мінімальне замовлення — 350 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Внутрішній розмір - 232*116*87 мм
Зовнішній розмір - 242*140*91 мм
Об'єм - 2120 мл
Матеріал - PET, для холодних страв !
Форма - прямокутна , кришка - суцільна
Кількість в ящику - 350 шт
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 91 мм |
| Виробник | РосанПак |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 2120 |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість в упаковці | 350 |
| Вид одноразового посуду | Лоток |
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |
| Паковання | Пластиковий блістер |