
7,05 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Коробка для суші біла зі сріблом 195х100х50 мм 50 шт
Біла картонна коробка для суші розміром 195×100×50 мм (зовні – білий картон, всередині – сріблясте покриття) – практичне та стильне рішення для пакування, зберігання та транспортування суші, ролів та інших страв. Сріблястий внутрішній шар забезпечує додатковий захист продукту від вологи та жиру, а білий зовнішній вигляд робить упаковку презентабельною. Коробка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття. Підходить для професійного використання в суші-барах, кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також для доставки, фуршетів, пікніків, корпоративів та масових заходів.
Характеристики:
Тип: коробка для суші
Матеріал: картон (білий зовні, срібний всередині)
Колір: білий / срібний
Розмір: 195×100×50 мм
Кількість в упаковці: 50 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для суши |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 50 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети для продуктів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 195х100х50 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість одиниць | 50 |