

9,30 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Коробка для піци крафтова 350х350х35 мм 50 шт
Крафтова картонна коробка для піци розміром 350×350×35 мм, виготовлена з картону Т-22 профіль Е – практичне рішення для пакування, зберігання та транспортування піци великого розміру та інших гарячих страв. Виготовлена з міцного харчового крафт-картону бурого кольору, вона забезпечує надійний захист продукту, зберігає тепло та форму. Коробка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття. Підходить для професійного використання в піцеріях, кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також для доставки, фуршетів, пікніків, корпоративів та масових заходів.
Характеристики:
Тип: коробка для піци
Матеріал: картон Т-22 (профіль Е)
Колір: крафтовий (бурий)
Розмір: 350×350×35 мм
Кількість в упаковці: 50 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Колір | Крафт |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для піци |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 35 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |