
102,25 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Коробка для картоплі фрі крафт-біла 100х90х40 мм 50 шт
Крафт-біла коробка для картоплі фрі розміром 100×90×40 мм, об'ємом на 90 г – практичне та стильне рішення для пакування, зберігання та транспортування картоплі фрі, снеків, нагетсів та інших страв фастфуду. Виготовлена з міцного крафт-паперу з білим внутрішнім шаром, вона забезпечує надійний захист продукту, зберігає хрусткість та теплоту. Коробка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття. Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, фастфудах, а також для доставки, фуршетів, пікніків, корпоративів та масових заходів.
Характеристики:
Тип: коробка для картоплі фрі (снеків)
Матеріал: крафт-папір (білий всередині)
Колір: крафт/білий
Розмір: 100×90×40 мм
Об'єм: 90 г (маленька, МІНІ)
Кількість в упаковці: 50 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Контейнери |
| Кількість в упаковці | 50 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 100х90х40 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Повноколірна | Ні |