
6,05 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Коробка крафтова для фрі розбірна 110х110х60 мм 100 шт
Крафтова картонна коробка для картоплі фрі розбірна розміром 110×110×60 мм – практичне та екологічне рішення для пакування, зберігання та транспортування картоплі фрі, снеків, нагетсів та інших страв фастфуду. Виготовлена з міцного крафт-паперу натурального коричневого кольору, розбірна конструкція забезпечує зручність зберігання та транспортування в складеному вигляді. Коробка легка, гігієнічна, безпечна для навколишнього середовища, не потребує миття. Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, фастфудах, а також для доставки, фуршетів, пікніків, корпоративів та масових заходів.
Характеристики:
Тип: коробка для фрі (розбірна)
Матеріал: крафт-папір (картон)
Колір: крафтовий
Розмір: 110×110×60 мм
Кількість в упаковці: 100 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Колір | Крафт |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для фрі |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 60 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 110х110х60 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |