
662,75 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Контейнер харчовий алюмінієвий
Обєм - 960 мл
Висота - 41 мм
Розмір - 218*153 мм
Кількість в ящику - 100 шт
Підходить кришка - LF- 784
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 0.96 л |
| Довжина | 218 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 41 мм |
| Кількість в упаковці | 125 |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Вид одноразового посуду | Ланчбокс |