
7,15 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Коробка для печива біла 295х240х65 мм 50 шт
Біла картонна коробка для печива К-30 Біла В розміром 295×240×65 мм, виготовлена з картону Т-22 профіль В – практичне рішення для пакування, зберігання та транспортування печива, тортів, тістечок, кексів, макаронс та інших кондитерських виробів. Виготовлена з міцного харчового картону білого кольору, вона забезпечує надійний захист продукту, зберігає його форму та презентабельний вигляд. Коробка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття. Підходить для професійного використання в кафе, кондитерських, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також для доставки, фуршетів, пікніків, корпоративів, свят та масових заходів.
Характеристики:
Тип: коробка для печива (кондитерських виробів)
Модель: К-30 Біла В
Матеріал: картон Т-22 (профіль В)
Колір: білий
Розмір: 295×240×65 мм
Кількість в упаковці: 50 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Висота | 65 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 295х240х65 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Повноколірна | Так |