
54,60 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Серветка целюлозна PRO Service Optimum 16х16 см жовта 5 шт
Жовта целюлозна серветка PRO Service Optimum розміром 16×16 см — практичне рішення для вологого прибирання, миття посуду, видалення бруду, пилу та жиру з різних поверхонь. Виготовлена з натуральної целюлози (деревина), серветка відмінно вбирає вологу, легко віджимається, швидко просушується, має дрібнопористу структуру, стійка до стирання та розривів. Не залишає розлучень та подряпин. Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: целюлозна серветка
Серія: Optimum
Бренд: PRO Service
Розмір: 16×16 см
Колір: жовтий
Матеріал: целюлоза (натуральна)
Кількість в упаковці: 5 шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Серветка |
| Основне призначення | Універсальне |
| Матеріал | Целюлоза |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 16 см |
| Колір | Жовтий |
| Ароматизована | Ні |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Виробник | Pro-Service |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 16х16 см |