
227,65 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Контейнер картонний білий для лаваш-ролу 222х76х31 мм 50 шт
Білий картонний контейнер для лаваш-ролу розміром 222×76×31 мм — практичне та зручне одноразове рішення для пакування, зберігання та транспортування ролів з лаваша, шаурми, дюрюмів, сендвічів, бургерів, хот-догів та інших страв фастфуду. Виготовлений з міцного харчового картону білого кольору, контейнер забезпечує надійний захист продукту, зберігає його форму, не розмокає, легкий, гігієнічний, безпечний, не потребує миття. Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, фуд-кортах, кейтерингу, HoReCa, закладах швидкого харчування, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: картонний контейнер для лаваш-ролу
Матеріал: харчовий картон
Колір: білий
Розмір: 222×76×31 мм
Кількість в упаковці: 50 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 76 мм |
| Довжина | 222 мм |
| Висота | 31 мм |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для продуктів |
| Повноколірна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Контейнери |
| Кількість в упаковці | 50 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 222х76х31 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Декорування | Однотонні моделі |