
101 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Серветка з мікрофібри Tofix універсальна 35х35 см синя 5 шт 300 г/м2
Синя універсальна серветка з мікрофібри Tofix розміром 35×35 см, щільністю 300 г/м² — практичне рішення для сухого та вологого прибирання, видалення пилу, бруду та жиру з різних поверхонь. Виготовлена з міцного синтетичного матеріалу, вона має високу механічну міцність, довговічна, відмінно вловлює та утримує пил, має високе поглинання. Підходить для нанесення дезінфікуючих та миючих засобів. Серветка багаторазового використання, витримує прання при температурі до 95°C (лужні речовини можуть пошкодити волокно). Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, медичних закладах, офісах, виробництвах, а також вдома, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: універсальна серветка з мікрофібри
Бренд: Tofix
Розмір: 35×35 см
Колір: синій
Щільність: 300 г/м²
Кількість в упаковці: 5 шт
Матеріал: мікрофібра
Температура прання: до 95°C
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Серветка |
| Основне призначення | Універсальне |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 35 см |
| Колір | Синій |
| Ароматизована | Ні |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Виробник | Tofix |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 35х35 см |