
14,45 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Внутрішній розмір - 215*215 мм
Зовнішній розмір - 230*230 мм
Висота - 110 мм
Об'єм - 4700 мл
Форма -квадратна , кришка - суцільна
Кількість в ящику - 250 шт
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 110 мм |
| Виробник | Айтекс |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Вид одноразового посуду | Лоток |
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 250 |
| Об`єм | 4700 |
| Паковання | Пластиковий блістер |