

1,85 ₴
Мінімальне замовлення — 1200 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Розмір - 107*107 мм
Висота - 62 мм
Об'єм - 470 мл
Форма - квадратна , кришка - суцільна
Кількість в ящику - 1200 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Айтекс |
| Кількість в упаковці | 1200 шт. |
| Об`єм | 470 мл |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Висота | 62 мм |