
35 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Пакет паперовий крафтовий 100х290х60 мм 100 шт
Крафтовий паперовий пакет розміром 100×290×60 мм – практичне та екологічне рішення для пакування, зберігання та транспортування продуктів харчування. Виготовлений з міцного крафт-паперу натурального коричневого кольору, він забезпечує надійний захист вмісту, легкий, гігієнічний, безпечний для навколишнього середовища, не потребує миття. Пакет ідеально підходить для пакування хлібобулочних виробів, випічки, снеків, сухофруктів та інших продуктів. Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: паперовий пакет
Матеріал: крафт-папір
Колір: крафтовий (коричневий)
Розмір: 100×290×60 мм
Кількість в упаковці: 100 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 60 мм |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети для продуктів |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 100х290х60 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість одиниць | 100 |
| Повноколірна | Так |