
1,55 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Пакет паперовий білий 270х80х50 мм 100 шт пакет для багетів та довгої випічки
Білий паперовий пакет розміром 270×80×50 мм — практичне рішення для пакування, зберігання та транспортування багетів, довгих круасанів, хлібобулочних виробів, фігурної випічки, а також сендвічів, хот-догів, фастфуду, сувенірів та інших довгастих товарів. Виготовлений з міцного харчового паперу білого кольору, він забезпечує надійний захист вмісту, легкий, гігієнічний, безпечний, не потребує миття. Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: паперовий пакет
Колір: білий
Розмір: 270×80×50 мм
Кількість в упаковці: 100 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети для продуктів |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 80х270х50 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість одиниць | 100 |
| Повноколірна | Так |