

7,40 ₴
Мінімальне замовлення — 180 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Тара під сет . Дно чорне
Для комплекту оберіть кришку - HF 61 БОПС 270*190*20 прозор
Розмір зовнішній - 278*195 мм
Розмір вутр. - 250*175 мм
Об'єм - 1500 мл
Упаковка - 180 шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кришка |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 1.5 л |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 180 |
| Вид одноразового посуду | Ланчбокс |
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |