
77,05 ₴/рулон
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Пакети для сміття 35 л 45х50 см Tofix 100 шт сірі середньої міцності
Сірі пакети для сміття Tofix об'ємом 35 л, розміром 45×50 см — практичне рішення для збору та утилізації відходів у побуті, офісах, кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa. Виготовлені з поліетилену середньої міцності, вони забезпечують надійний захист від протікання, стійкі до розривів. Пакети легкі, гігієнічні, безпечні, не потребують миття. Оптимальний розмір для стандартних відер для сміття. Підходять для використання на кухні, у санітарних кімнатах, на фуршетах, пікніках, корпоративах, масових заходах, під час прибирання територій.
Характеристики:
Тип: пакети для сміття (сірі)
Бренд: Tofix
Об'єм: 35 л
Розмір: 45×50 см
Міцність: середня
Колір: сірий
Кількість в упаковці: 100 шт
Матеріал: поліетилен
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tofix |
| Об`єм | 35 л |
| Кількість в рулоні | 100 шт. |
| Ширина | 45 см |
| Довжина | 50 см |
| Матеріал | Поліетилен |
| Наявність зав'язок | Так |
| Колір | Чорний |
| Ароматизовані | Ні |
| Особливості | З затяжкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аксесуари |
| Форма | Круглі |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Розміри | 45х50см |
| Ширина в пакованні (см) | 14 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Об'єм, л | 35 |