
49,20 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Серветка віскозна Tofix 30х36 см 10 шт для прибирання
Віскозна серветка Tofix розміром 30×36 см — практичне рішення для прибирання, видалення пилу, бруду та жиру з різних поверхонь. Виготовлена з м'якої віскози вагою 90 г, вона добре вбирає вологу, не залишає ворсинок, не дряпає делікатні поверхні (скло, дзеркала, екрани, меблі, ювелірні вироби, оптику). Серветка приємна на дотик, багаторазового використання, легко переться. Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, салонах краси, автомобільних салонах, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: віскозна серветка
Бренд: Tofix
Розмір: 30×36 см
Матеріал: віскоза
Вага: 90 г
Кількість в упаковці: 10 шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Серветка |
| Основне призначення | Для кухні |
| Матеріал | Віскоза |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 36 см |
| Колір | Зелений |
| Ароматизована | Ні |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Виробник | Tofix |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 30х36 см |