

3,35 ₴
Мінімальне замовлення — 900 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Розмір - 112*144 мм, висота - 62 мм
Колір - прозорий
Матеріал - PET
Упаковка - 900 шт
Контейнер пластиковий одноразовий з кришкою типу "жабка". Виготовлений з матеріалу ПЕТ. Не призначений для розігріву у мікрохвильовій печі. Температурний режим для використання від -20 до +60 С.
Підходить для широкого використання: салатів, кондитерських виробів, для зберігання сухофруктів. Кришка щільно закривається по периметру контейнера, забезпечуючи надійний захист від протікання та відкриття контейнеру при транспортуванні
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Довжина | 144 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Висота | 62 мм |