
51,35 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Пакет поліпропіленовий РР 23 мкм 15х20 см 100 шт прозорий
Прозорий поліпропіленовий пакет (РР) розміром 15×20 см, товщиною 23 мкм — практичне рішення для пакування, зберігання та транспортування продуктів харчування та інших товарів. Виготовлений з міцного харчового поліпропілену, він забезпечує надійний захист вмісту від пилу, вологи та забруднень, легкий, гігієнічний, безпечний, не потребує миття. Пакет не має запаху, підходить для харчових продуктів. Ідеальний для використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, магазинах, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: поліпропіленовий пакет (РР)
Розмір: 15×20 см
Товщина: 23 мкм
Колір: прозорий
Кількість в упаковці: 100 шт
Матеріал: поліпропілен (харчовий)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 23 мкм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 15х20см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |