

6 ₴
Мінімальне замовлення — 600 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Контенйнер на 2 рола
Ширина - 180 мм
Довжина - 210 мм
Висота - 42 мм
Об'єм - 1080 мл
Упаковка - 600 шт
Упаковка для суші та ролів - це вдале рішення для доставки страв японської кухні. Одноразовий контейнер використовують для подачі/доставки їжі на винос. Висока міцність закритої упаковки дозволяє при транспортуванні ставити упаковку на упаковку і запобігає її небажаному відкриттю.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Ланч бокс |
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 600 шт. |
| Об`єм | 1080 мл |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 42 мм |
| Виробник | Айтекс |
| Країна виробник | Україна |