
3 162,50 ₴
Мінімальне замовлення — 250 шт.
Внутрішній розмір - 215*215 мм
Зовнішній розмір - 230*230 мм
Висота - 110 мм
Об'єм - 4700 мл
Форма -квадратна , кришка - суцільна
Кількість в ящику - 250 шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Об`єм | 4.7 л |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 110 мм |
| Виробник | Айтекс |
| Країна виробник | Україна |