

7,20 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Коробка для суші крафт-срібло 200х60х50 мм 100 шт
Картонна коробка для суші розміром 200×60×50 мм, кольори крафт/срібло – практичне та стильне рішення для пакування, зберігання та транспортування суші, ролів та інших страв. Виготовлена з міцного харчового картону, комбінація крафтового паперу зовні та сріблястого внутрішнього шару забезпечує елегантний вигляд та додатковий захист продукту. Коробка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття. Підходить для професійного використання в суші-барах, кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також для доставки, фуршетів, пікніків, корпоративів та масових заходів.
Характеристики:
Тип: коробка для суші
Матеріал: картон (крафт/срібло)
Розмір: 200×60×50 мм
Кількість в упаковці: 100 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для продуктів |
| Тип | Пакети для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 200х60х50мм |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість одиниць | 100 |
| Повноколірна | Так |