
5,80 ₴
Мінімальне замовлення — 450 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Внутрішній розмір - 203*124 мм
Зовнішній розмір - 221*140 мм
Висота - 70 мм
Об'єм - 1590 мл
Форма - прямокутна , кришка - суцільна
Матеріал - PET, для холодних страв !
Кількість в ящику - 450 шт
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 450 шт. |
| Об`єм | 1590 мл |
| Довжина | 221 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 70 мм |
| Виробник | РосанПак |
| Країна виробник | Україна |