
373,35 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Коробка з віконцем крафт-біла клеєна 194х115х40 мм 50 шт
Картонна коробка з віконцем розміром 194×115×40 мм, кольори крафт/біла клеєна – практичне рішення для пакування, зберігання та транспортування кондитерських виробів, випічки, сендвічів, снеків та інших продуктів харчування. Виготовлена з міцного харчового картону, віконце з прозорої плівки дозволяє бачити вміст без відкривання коробки, що підвищує презентабельність товару. Коробка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття. Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: коробка з віконцем
Матеріал: картон (крафт/біла клеєна)
Розмір: 194×115×40 мм
Кількість в упаковці: 50 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 194 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для продуктів |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 194х115х40 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Повноколірна | Ні |