
2,65 ₴
Мінімальне замовлення — 1500 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Пакування пластикове pet 100 мл 87х23 мм 1500 шт
Пакування пластикове (контейнер) з PET внутрішнім розміром 97×29 мм, зовнішнім 87×23 мм, об'ємом 100 мл – практичне рішення для зберігання, транспортування та сервірування продуктів харчування. Виготовлена з міцного харчового PET-пластику, вона забезпечує герметичність, захист від проливання, повітря, пилу та сторонніх запахів. Упаковка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття. Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах для соусів, заправок, десертів та інших продуктів.
Характеристики:
Тип: упаковка (контейнер)
Модель: 4406 PET
Матеріал: PET (харчовий пластик)
Внутрішній розмір: 97×29 мм
Зовнішній розмір: 87×23 мм
Об'єм: 100 мл
Кількість в упаковці: 1500 шт
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Контейнер |
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 1500 шт. |
| Об`єм | 100 мл |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Виробник | РосанПак |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Контейнери |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 87х23 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Об'єм, мл | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Декорування | Однотонні моделі |