
1,60 ₴
Мінімальне замовлення — 1200 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Розмір - 118*118 мм
Висота - 58 мм
Об'єм - 500 мл
Форма - квадратна , кришка - суцільна
Кількість в ящику - 1200 шт
БОПС - біаксіальноорієнтована полістирольна плівка, полімерний матеріал для створення одноразової упаковки. Такі контейнери забезпечують не тільки міцність та стійкість, але й відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Є ідеальним рішенням для пакування, зберігання та подання продуктів різного призначення.
Матеріал контейнера тягнеться у двох напрямках, що робить його міцним та стійким. Полістирол - це вид пластику, який часто використовується для одноразової упаковки завдяки своїй легкості та здатності зберігати форму
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 0.5 л |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Висота | 58 мм |
| Виробник | Инпак |
| Країна виробник | Україна |