
381,10 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Пакування PET 500 мл 133х111х57 мм прозоре 100 шт пластиковий контейнер для їжі
Прозоре пластикове пакування (контейнер) з PET об'ємом 500 мл, розміром 133×111×57 мм – практичне рішення для зберігання, транспортування та сервірування продуктів харчування. Виготовлене з міцного харчового PET-пластику, воно забезпечує герметичність, захист від проливання, повітря, пилу та сторонніх запахів. Упаковка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття та ідеальна для використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: пакування (контейнер)
Матеріал: PET (харчовий пластик)
Колір: прозорий
Розмір: 133×111×57 мм
Об'єм: 500 мл
Кількість в упаковці: 100 шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ємність |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Поліетилен |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 0.5 л |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 111 мм |
| Висота | 57 мм |
| Виробник | РосанПак |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |
| Розміри | 133х111х57 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Об'єм, мл | 500 |
| Декорування | Однотонні моделі |