
68,75 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Серветки віскозні PRO жовті 30х38 см 10 шт
Жовті віскозні серветки PRO розміром 30×38 см — практичне рішення для прибирання, видалення пилу, бруду та жиру з різних поверхонь. Виготовлені з м'якої віскози, вони добре вбирають вологу, не залишають ворсинок, не дряпають делікатні поверхні (скло, дзеркала, екрани, меблі, ювелірні вироби, оптику). Серветки приємні на дотик, багаторазового використання, легко перуться. Жовтий колір дозволяє легко ідентифікувати серветки для різних зон прибирання. Підходять для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, салонах краси, автомобільних салонах, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: віскозні серветки
Бренд: PRO
Колір: жовтий
Розмір: 30×38 см
Кількість в упаковці: 10 шт
Матеріал: віскоза
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Набір серветок |
| Основне призначення | Універсальне |
| Матеріал | Віскоза |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 30 см |
| Колір | Жовтий |
| Ароматизована | Ні |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Виробник | PRO |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 30х38 см |
| Ширина в пакованні (см) | 21 |
| Висота в упаковці (см) | 4.5 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Склад | віскозні |