

11,10 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Коробка для піци крафтова висока 300х300х70 мм 50 шт (К-300\70)
Крафтова картонна коробка для піци високого типу К-300/70 розміром 300×300×70 мм, виготовлена з картону Т-22 профіль Е – практичне рішення для пакування, зберігання та транспортування піци з високою начинкою, бургерів, сендвічів та інших гарячих страв. Виготовлена з міцного харчового крафт-картону бурого кольору, збільшена висота 70 мм дозволяє пакувати страви з великою кількістю інгредієнтів. Коробка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття. Підходить для професійного використання в піцеріях, кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також для доставки, фуршетів, пікніків, корпоративів та масових заходів.
Характеристики:
Тип: коробка для піци (висока)
Модель: К-300/70
Матеріал: картон (крафт)
Колір: крафтовий
Розмір: 300×300×70 мм
Кількість в упаковці: 50 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Колір | Крафт |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для піци |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 70 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Основні | |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 300х300х70 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |