


8,85 ₴/упаковка
Коробка для піци біла П 320х165х7 мм 50 шт
Біла картонна коробка для піци П розміром 320×165×7 мм – практичне рішення для пакування, зберігання та транспортування піци прямокутної форми або окремих шматків. Виготовлена з міцного харчового картону білого кольору, вона забезпечує надійний захист продукту, зберігає тепло та форму. Коробка легка, гігієнічна, безпечна, не потребує миття. Підходить для професійного використання в піцеріях, кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також для доставки, фуршетів, пікніків, корпоративів та масових заходів.
Характеристики:
Тип: коробка для піци
Модель: П
Матеріал: картон (харчовий)
Колір: білий
Розмір: 320×165×7 мм
Кількість в упаковці: 50 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повноколірна | Так |