
145 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Пакет майка з принтом Дякуємо за покупку білий 29х47 см 200 шт поліетиленовий пакет з ручками
Білий поліетиленовий пакет типу "майка" з ручками розміром 29×47 см — практичне рішення для пакування, зберігання та транспортування продуктів харчування, покупок, подарунків, одягу та інших товарів. Виготовлений з міцного поліетилену, він легкий, гігієнічний, безпечний, не потребує миття. Пакет призначений для одноразового використання. Ручки "майка" забезпечують зручність перенесення. Підходить для використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, магазинах, аптеках, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: пакет майка з ручками
Бренд: Дякую
Розмір: 29×47 см
Колір: білий
Кількість в упаковці: 200 шт
Матеріал: поліетилен
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 29х47см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в пакованні (см) | 32 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |