
202,50 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Контейнер пластиковий чорний рр 1000 мл 187х137х64 мм 50 шт
Чорний пластиковий контейнер з поліпропілену (РР) розміром 187×137 мм, висотою 64 мм, об'ємом 1000 мл – практичне рішення для зберігання, сервірування та транспортування продуктів харчування. Виготовлений з міцного харчового пластику, він забезпечує надійність, легкість та зручність у використанні. Контейнер ідеально підходить для холодних і гарячих страв, не потребує миття та ідеальний для використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також для домашнього використання та святкових подій.
Характеристики:
Розмір: 187×137 мм
Висота: 64 мм
Обсяг: 1000 мл
Колір: чорний
Кількість в упаковці: 50 шт
Матеріал: поліпропілен (РР)
Тип: контейнер
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Контейнер |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 1000 мл |
| Довжина | 187 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 64 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Контейнери |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 187х137х64 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Об'єм, мл | 1000 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Декорування | Однотонні моделі |