
0,60 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Пакет саше білий 190х180х50 мм 100 шт паперовий пакет для випічки та сендвічів
Білий паперовий пакет-саше розміром 190×180×50 мм — практичне рішення для пакування, зберігання та транспортування випічки, круасанів, булочок, сендвічів, снеків, цукерок, печива та інших продуктів харчування. Виготовлений з міцного харчового паперу білого кольору, форма саше забезпечує зручність використання та естетичний вигляд. Пакет легкий, гігієнічний, безпечний, не потребує миття. Підходить для професійного використання в кафе, барах, ресторанах, кейтерингу, HoReCa, а також вдома, в офісі, на фуршетах, пікніках, корпоративах та масових заходах.
Характеристики:
Тип: паперовий пакет-саше
Колір: білий
Розмір: 190×180×50 мм
Кількість в упаковці: 100 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для продуктів |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети для продуктів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 19х18х5 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість одиниць | 100 |
| Повноколірна | Так |